Referencje

Jesteśmy bardzo dumni z usług, które zapewniamy naszym klientom. W rzeczywistości widzimy relacje z klientami drastycznie bardziej osobistymi niż większość agencji w naszej branży. Nasze relacje z klientami nie zaczynają się o 9 rano, a kończą o 6:00 - jesteśmy z niemi cały czas, aby stale otrzymywać wysokiej jakości usługi, na jakie zasługują.

“Przyjrzeliśmy się wielu rozwiązaniom SEO, ale ci faceci zawsze byli najbardziej widocznym faworytem. Mają odpowiednią strategię i świetnie się z nimi pracowało.”
Magda Pietrzyńska
Właściciel - Kaja
“Dzięki tej niesamowitej firmie SEO mamy stały przepływ nowych potencjalnych klientów. Dali nam wszystkie narzędzia do konwersji potencjalnych klientów na klientów.”
Dariusz Kulesza
CEO & Founder
“Ten niesamowity zespół zdołał nie tylko zdobyć najwyższe pozycje w Google dla wszystkich naszych najlepszych słów kluczowych, ale też nas tam zatrzymał! Gorąco polecam tę firmę każdemu.”
Daniel Lach
Kierownik sprzedaży
“Ten ciężko pracujący zespół zapewnia stały strumień świeżych klientów, jednocześnie wyposażając nas w to, czego potrzebujemy, aby stać się lojalnymi klientami.”
Anna Kapica
Dyrektor handlowy
“Świetna firma, która pomaga nam zrozumieć funkcjonowanie marketingu internetowego w nowym biznesie.”
Milena Woźniak
Właściciel - Kępa
“Współpracuję z tą agencją tylko przez kilka miesięcy, ale polecam je bez wahania. Ich obsługa klienta była wyjątkowa i przekroczyła wszystkie moje oczekiwania. Pracowałem z wieloma firmami SEO, ale żadna z nich nie może się z nimi równać.”
Beata szydło
Dyrektor zarządzający
“Mając wiele lat doświadczeń z SEO, wiemy, jak trudno jest wymyślić udaną strategię SEO i skutecznie zintegrować ją w ramach naszej pracy. Ponieważ nasz biznes rośnie z roku na rok, śledzenie naszej strategii SEO stało się bardzo czasochłonne i ograniczyło naszą zdolność koncentrowania się na naszej podstawowej działalności.”
Kinga Janas
Kierownik handlowy
“Rankingi mojej firmy i ogólny ruch w witrynie poprawiły się dramatycznie po zaledwie kilku miesiącach pracy z tą agencją. Usługi, które otrzymaliśmy od ich zespołu, konsekwentnie przekraczały nasze oczekiwania.”
Grzegorz Góra
Menadżer IT