Mobile Marketing Services

Mobile Marketing

Nowe kanały i platformy pojawiają się codziennie, a urządzenia mobilne zajmują czołową pozycję.

Liczba użytkowników smartfonów stale rośnie i znacznie przewyższa liczbę użytkowników komputerów PC, dlatego nie należy ignorować możliwości dotarcia do odbiorców tego kanału. Marketing mobilny tworzy silniejsze wrażenia użytkownika, które wykraczają poza standardową reklamę banerową, którą można łatwo przeoczyć na ekranie mobilnym, co daje większą możliwość dotarcia do docelowej grupy odbiorców w dowolnym miejscu i czasie.

Marketing mobilny oferuje szeroką gamę możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie. Dzisiaj możemy zająć się znacznie bardziej konkretną grupą odbiorców, nie tylko pod względem wieku, płci i lokalizacji, ale także zainteresowań i danych przeglądania na urządzeniach mobilnych, a także innych czynników, które umożliwiają dotarcie do określonego segmentu docelowego w ramach określonego profilu odbiorców .

Eksperci w tworzeniu stron internetowych, nasze usługi wdrożeniowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jako wiodący profesjonalny zespół ds. Marketingu mobilnego możemy zarządzać całą kampanią mobilną od konturu strategii, profilowania odbiorców, projektowania kampanii i rozwoju, aż po dostarczanie i raportowanie.

41%

Zwiększenie współczynnika zaangażowania

21%

Zwiększenie współczynnika zarabiania strony

+80k

Odwiedzin wszystkich naszych stron

180k

Pobrań plików

Zapewniamy indywidualną analizę strategii marketingu mobilnego dostosowanej do potrzeb biznesowych. Nie przegap wielkiej okazji biznesowej - idź na komórkę!

Strona mobilna

Zapewniamy wspaniałe wrażenia przeglądania wszystkim użytkownikom, którzy koncentrują się na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Dokładne kierowanie

Znamy potencjał marketingu mobilnego dla sukcesu biznesowego, dlatego nasze kampanie mobilne opierają się na dokładnym kierowaniu.

Różne kampanie

Stosujemy podejście wielokanałowe, które integruje różne kanały mobilne, w tym kampanie SMS marketingowe.

Our case studies

See all projects

Opowiedz nam o swoim projekcie

Pozwól nam pomóc Ci uzyskać dostęp do Twojej firmy online i rozwijać ją z pasją

Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy strategię marketingu mobilnego, która przyniesie znaczne zwroty z inwestycji.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie