Betacam Design każdy projekt prowadzi zupełnie indywidualnie. Już na początku współpracy wybierzesz najbardziej Ci odpowiadającą koncepcję dresingu Twojej witryny. Możesz również połączyć funkcje i elementy z kilku różnych projektów. Istnieje też możliwość powierzenia skonstruowania najlepszej dla Ciebie opcji różnym osobom w naszym zespole tak, byś na końcu mógł wybrać najciekawszą.
Otrzymujesz jakość:
Nasz zespół ekspertów jest optymalnie dopasowany do potrzeb współczesnego Web desingu w związku z czym możemy oferować usługi najwyższej jakości. Otrzymasz taki efekt, jaki jest obecnie potrzebny w branży, w której działa Twoja firma. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie i bezpośrednio może z nami pracować i wpływać na każdą, najdrobniejszą nawet zmianę w projekcie swojej strony. Dzięki takiemu podejściu witryna, która dla Ciebie powstaje jest zgodna z oczekiwaniami Twoich internetowych kontrahentów. Do Twojej dyspozycji są również nasze serwery, na których będziemy hostować również Twoją stronę. Jak więc widzisz – w sprawach stron w Internecie możemy zrobić dla Ciebie wszystko od początku do końca.
Naszą gwarancją, jaką Ci dajemy, jest Twoja pełna satysfakcja. Będziemy tak długo pracować nad Twoim projektem aż stanie się on w 100 % dla Ciebie idealny.
Nasze doświadczenie:
Naszymi odbiorcami byli bardzo różni ludzie, z odmiennymi potrzebami i rodzajem działalności. Tworzyliśmy strony i portale internetowe zarówno dla pojedynczych osób, małych i średnich firm, jak i ogromnych korporacji. Ciężko będzie Ci znaleźć inną firmę Web designerską, która dorównałaby nam poziomem usług, doświadczeniem i cenami.
Ceny usług:
W Betacam Design otrzymasz porządne usługi w nie zaniżonych, ale optymalnie dopasowanych cenach. Zapewniamy wysoki stosunek jakości do ceny produktu i zupełny brak ukrytych kosztów. Nikt nie będzie Cię zmuszał do zakupu dodatkowych produktów lub osadzenia Twojej strony na naszych serwerach, czy też co miesięcznych opłat za obsługę.

Zaopiekujemy się osobiście
Jeśli chcesz powierzyć tworzenie Twojego miejsca w Internecie ogromnej korporacji, którą interesują tylko Twoje pieniądze a nie opieka nad wizerunkiem Twojej firmy w sieci to droga stoi przed Tobą otworem. Czemu nie oddać pod opiekę tego zadania mniejszej, ale za to profesjonalnie i indywidualnie podchodzącej do każdego projektu firmie? W Betacam Design poczujesz sporą różnicę nie tylko w obsłudze klienta, ale też w efektach wspólnej pracy. Wybierając nas zyskujesz osobistego, doświadczonego eksperta na wyłączność – przez cały czas tworzenia Twojego projektu a nawet później – kiedy już strona zacznie działać.
Człowiek najpierw widzi obrazy
Strona internetowa nie ma za wiele czasu by zainteresować wirtualnego „przechodnia”. Przeciętna witryna otwiera się bowiem w zaledwie kilkanaście sekund i w tym czasie musi zrobić bardzo dobre pierwsze wrażenie. Jeśli czytając naszą stronę dotarłeś do tego momentu to znaczy, że nam się udało Cię zainteresować. Chcesz też tego dokonać? Zapraszamy!
Dostępność i czas na rynku
Betacam Design zdaje sobie sprawę z tego, że Twoja konkurencja nie śpi i może mieć już znacznie większą niż Ty przewagę w wirtualnym świecie biznesu. Dlatego też nasi graficy, programiści, projektanci i fachowcy od systemów poprowadzą Cię tak, by każdy element Twojej strony został po pierwsze z Tobą przedyskutowany a po drugie by całość stanowiła kompatybilną i wydajną układankę. Jesteśmy dla Ciebie, więc to Ty wyznaczasz momenty naszej wspólnej pracy. Jeśli zależy Ci na czasie możemy za dodatkową opłatą stworzyć idealną dla Ciebie stronę w zaledwie 1 czy 2 dni.
Podsumowując:
Stworzyliśmy już strony internetowe w niemal każdej z branż, również z tej, w której działa Twoja firma.
Nasze doświadczenie stawia nas w czołówce firm projektujących strony.
Będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie powstawania Twojego miejsca w sieci, jak i wypromowania go.
Każdą stronę tworzymy bez szablonów – od podstaw, chyba, że klient życzy sobie inaczej.
Etyka w biznesie to nasze drugie imię.
Przestrzegamy federalnego i stanowego prawa.
Naszą działalność cechuje bardzo wysoki stosunek jakości do ceny – lepszy niż we wszystkich firmach, jakie do tej pory poznałeś.
Nie stanowimy ogromnej, korporacyjnej machiny do zarabiania pieniędzy – jesteśmy średnią firmą i cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta.
Mamy swoją siedzibę – nie pracujemy tylko online.
Jeśli chcesz możemy przez cały czas porozumiewać się przez Internet.
Stanowimy doświadczony zespół ekspertów – nie grupę gimnazjalistów.
Jesteśmy w programie „Equal Opportunity US Employer”, czyli „Pracodawca równych szans”.
Oferujemy rozsądny czas realizacji usługi.
Każdy nasz klient otrzymuje możliwość wyboru spośród kilku projektów.
Jeśli potrzebujesz: nowoczesnej strony, dobrego projektu witryny, prowadzenia i opieki nad swoją stroną, dobrej grafiki, optymalizacji, pozycjonowania, tłumaczeń, hostingu, czy komentarzy – jesteśmy do Twoich usług. Chętnie poznamy Twoje marzenia, pomysły i wcielimy je z sukcesem w życie. Twoja emigracja z realnego świata do tego wirtualnego będzie prosta i przyjemna.
Nasza ekipa od samego początku współpracy zadba o to, by wszystkie Twoje potrzeby w związku z Twoją stroną, zostały zaspokojone. W tym celu uważnie słuchamy Twoich pomysłów i każdego zdania. Cały projekt ostatecznie zatwierdzasz Ty i dopiero potem zostaje on umieszczony w Internecie.